IP-телебачення

Технологія IPTV (англ. Internet Protocol Television) (IP-TV, IP-телебачення) — цифрове інтерактивне телебачення в мережах передачі даних по протоколу IP, нове покоління телебачення.

IPTV - в теперішній час це найбільш передова технологія передачі телевізійних каналів абонентам.

Принципова різниця IPTV від кабельного та ефірного телебачення - це повністю цифрова передача телепрограм від студій до телевізорів абонентів. Наявність інтерактивного меню дає можливість формувати персональні списки каналів, перегляд телепрограм та багато іншого.

  • трансляція телеканалів високої якості HD*;
  • обмеження доступу до програм з віковим цензом та ін:
  • трансляція безлічі телеканалів в цифровій якості, в тому числі в форматі HD*:
  • вражаючі можливості звичайного телевізору - максимально чітке та контрастне зображення на екрані телевізора навіть з діагоналлю 65'';
  • перегляд на моніторі комп`ютера.

*HDTV (телебачення високої чіткості) дозволяє дивитись телепрограми, фільми з роздільною здатністю 1920х1080, яке майже в п'ять разів перевищує по якості картинку зі звичайного DVD. П'ятиканальне об'ємне звучанння - технологія Dolby Digital 5.1 та AC3

«Вінтелепорт» надає абонентам в користування необхідне для перегляду обладнання — сучасні телевізійні  IP-приставки. Приставки обладнані окрім традиційних цифрових відео/аудіо інтерфейсів, портами виводу відео HDMI та цифрового багатоканального аудіо SPDIF.

В комплекті надається пульт дистанційного керування або пульт з клавішами, що програмуються для керування телевізором (опціонально).

Цілодобова технічна підтримка та інфо-центр «Вінтелепорт» і  Ви зможете в будь-який момент оперативно вирішити поточні питання.

Заявка на підключення
Інфоцентр
Создание сайтов Винница — Design Orbita