Інтернет

Телекомунікаційна компанія «Вінтелепорт»  - провідний український інтернет провайдер, що надає високошвидкісний доступ до Інтернету, мультимедійного Інтернету та їнші телекомунікаційні послуги для населення, підприємств і організацій , у місті Вінниця та Вінницької області.

Заявка на підключення до інтернету, IPTV, телефонії

 

Послуги підключення Інтернету здійснюеться за різними технологіями

Доступ до Інтернет по волоконно-оптичній лінії зв'язку (FTTB)

Для надання доступу до мережі Інтернет використовується технологія FTTB (Fiber To The Building — «Оптика в дім»): оптичний кабель підводиться до дому і розподіляється по квартирам за допомогою мідного кабелю Ethernet. Це дозволяєзабезпечити в кожній квартирі якісний доступ до мережі Інтернет на максимальній швидкості до 1 Гбіт/с.
На сьогоднішній день оптоволоконне підключення інтернет є найбільш сучасним та передовим. Окрім забезпечення найбільшої швидкості до переваг можно віднести також високу перешкодозахищеність. Крім того, підключення інтернету по оптиці значно виграє в економії ваших коштів, тому що не потребує лишніх витрат на додаткове обладнання.


Доступ до Інтернет з використанням технології Ethernet (ETTH)

Даний вид підключення характерний для офісних приміщень (бізнес-центрів) та часто використовується в житлових комплексах та багатоквартирних будинках. Підключення по Ethernet полягає в прокладанні мережевого кабелю та встановленні в комп'ютер мережевого адаптеру Ethernet.
Безсумнівною перевагою технології є великі швидкості (до 1 Гбіт/сек). Можливі незручності можуть бути пов'язані з необхідністю технічних робіт по прокладці кабелю в квартиру, чого, в більшості випадків, не потребує підключення за ADSL технологією.


Доступ до Інтернет з використанням технології ADSL

На сьогоднішній день це найбільш розповсюджений засіб доступу до мережі Інтернет. Його популярність в більшості пояснюється простотою підключення: для організації доступу необхідно просто мати дома телефонну лінію та придбати модем.
Головною перевагою технології ADSL є можливість значно збільшити швидкість передачі даних по мідним парам телефонних проводів без модернізації абонентської телефонної лінії. В результаті абонент отримує цілодобовий високошвидкісний доступ до мережі Інтернет зі збереженням звичайної роботи телефонної мережі.

Основні характеристики високошвидкісного Інтернета за технологією ADSL:

  • Постійне, надійне високошвидкісне з'єднання, що дає можливість приймати більші обсяги інформації;
  • Вільні телефонні лінії під час роботи в Інтернет;
  • Можливість організації доступу в Інтернет як для окремого комп'ютера, так і для комп'ютерної мережі.


Підключення по радіоканалу, радіодоступ до Інтернета

Інтернет по радіоканалу, радіодоступ до Інтернет - це оптимальне рішення для клієнтів, коли використовувати проводовий зв'язок в офісі неможливо з технічних або економічних причин.
В абонента та провайдера встановлюється  приймально-передавальне радіообладнання зі спеціальним радіо модемом. Завдяки такому обладнанню виконується запит та пересилання Інтернет-ресурсів через радіоканал. Підключення по радіоканалу дозволяє надавати доступ до мережі практично в будь-якій точці міста, на високій швидкості та з високою якістю.
Доступ до Інтернет по радіоканалу, широкополосний радіодоступ знаходить широке застосування там, де масові засоби доступу до мережі недоступні і безпровідний Інтернет є найбільш привабливим варіантом зв'язку.

Переваги радіодоступу до Інтернет:

    • достатньо висока швидкість прийому-передачі даних;
    • мобільність в фізичному переміщенні приймальної сторони.


Доступ до Інтернет з використанням технології Frame Relay

Доступ до Інтернет з використанням технології Frame Relay забезпечує можливість якісної передачі даних з комутацією пакетів між розташованими віддалено один від одного пристроями користувача.

Доступ до Інтернет по комутованим лініям

Це найстаріший спосіб доступу до Інтернет для домашніх користувачів. Комутований (dial-up) доступ до Інтернет здійснюється на базі звичайної телефонної лінії за допомогою модему, але, на відміну від ADSL технології, цей вид доступу займає телефонну лінію на час роботи в Інтернет та забезпечує швидкість тільки до 56 Кбит/с. З'єднання виконується шляхом набору відповідного телефонного номеру «доступу» провайдера з наступною ідентифікацією користувача. Після встановлення з'єднання з мережею Інтернет телефонна лінія не може бути використана для телефонних переговорів.

Интернет телевидение

Пропонується можливість суміщення, інтернет і ip телебачення (IPTV) в тарифному плані “ТАНДЕМ+” високошвидкісний інтернет ETH* + IPTV.

Заявка на підключення
Інфоцентр
Создание сайтов Винница — Design Orbita