До уваги абонентів! Інформуємо, що з 01.08.2016 змінюються тарифи на довідково-інформаційні послуги за скороченим номером 109

19.07.2016

До уваги абонентів! Інформуємо, що відповідно до листа ПАТ "Укртелеком" з 01.08.2016р. змінюються тарифи на довідково-інформаційні послуги за скороченим номером 109

Назва послуги  Розмір оплати, грн. без ПДВ 
 Довідкова послуга за скороченим номером 109  
 Довідкова послуга про номер телефону за повними даними, за одну довідку про один номер телефону  1,50
 
Примітки:
1. Контент-послуги за скороченим номером 109 надаються за наявності технічної можливості.
2. Кількість запитів споживача на отримання довідкової інформації за один телефонний дзвінок обмежується трьома, не залежно чи була знайдена інформація в базі даних.
3. Тарифікація здійснюється за кожну довідку (один номер телефону), тобто тарифікується кожен окремий випадок надання інформації на запит споживача. У разі відсутності запитуваної інформації в базі даних, споживач повідомляється про це і довідка вважається не наданою, а плата не стягується.
4. Споживач інформується про назву контент-послуги, її вартість та інші умови її надання до моменту фактичного отримання такої послуги. Споживачу надається можливість підтвердити свою згоду на отримання послуги чи відмовитись від неї без стягнення оплати.
Заявка на підключення
Інфоцентр
Создание сайтов Винница — Design Orbita